Virtual House jest jednym z lepiej ocenianych miejsc poświęconych spędzeniu wolnego czasu w nowy, oryginalny sposób na rozrywkowej mapie Łodzi. Miejsce, które tworzymy od samego wejścia na strefę VR ma dać poczucie innego wymiaru. Sprawdziło nas już ponad 15.000 osób z Polski i posiadamy najlepszą opinię wśród tego typu punktów w całej Polsce.

bg_green-1024x683

Często jednak spotykamy się z różnymi pytaniami: Co to jest Virtual Reality? Dla kogo jest Virtual Reality? Jak wygląda zabawa u nas? Za co płacimy? Ile symulacji i jakich na Was czeka? Odpowiemy na kilka podstawowych pytań, aby osoby, które nigdy nie miały okazji przetestować technologii Wirtualnej Rzeczywistości, nie ominęła ta niepowtarzalna rozrywka, która od roku jest na wyciągnięcie ręki w naszym kochanym mieście Łodzi. Będzie krótko i treściwie.

CZYM JEST VIRTUAL REALITY?

Jest to technologia, która dosłownie przeniesie Cię do innego świata. W naszym salonie korzystamy z najlepszych rozwiązań, które podpięte są do naszych KOMPUTEROWYCH POTWORÓW, aby wycisnąć z jakości obrazu i płynności wszystko co się da. Dzięki temu zabiegowi Virtual Reality nie jest już, aż taki Virtual.

IMG_8147-1024x683
DSC0606a

JAK WYGLĄDA ZABAWA W VIRTUAL HOUSE?

To bardzo prosty system - płacimy za wejście na StrefęVR (najlepiej zarezerwować taką wizytę wcześniej!) i korzystamy ze wszystkich dostępnych tam atrakcji. Są stanowiska siedzące, stanowiska stojące, gdzie ruszamy się na odpowiedniej przestrzeni (2,5m x 2,5m), dzięki czemu możemy kucać, tańczyć, a to wszystko przeniesione zostaje do świata wirtualnego. Kiedy w Twoim kierunku leci topór rozwścieczonego orka, nie unikniesz go inaczej, jak kucając lub chowając się za obiektem, który Cię ochroni. Cała ta przestrzeń jest tylko dla Ciebie. Pamiętaj tylko – nie biegnij za daleko!

DLA KOGO JEST WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ?

Bez najmniejszego zawahania, mogę stwierdzić – dla każdego! Jedynym ograniczeniem jest wiek - lat 8, z prostego powodu – gogle są na tyle duże, że spadają z małych główek. Odwiedza nas każda grupa wiekowa. Odwiedza nas bardzo dużo dzieci z rodzicami, chcących przeżyć coś nowego, odwiedza nas młodzież upatrując w nas nową formę aktywnej rozrywki połączonej z komputerowymi emocjami – tak popularnymi wśród młodych. Osoby dorosłe i emeryci to najczęściej odwiedzająca nas grupa klientów. Można spotkać u nas całe trzy pokolenia bawiące się wspólnie w naszych murach.

IMG_85s24-1

KOCHANE PANIE – TO TEŻ JEST DLA WAS, NAWET JAK NIE GRACIE NA CO DZIEŃ W GRY!

Posiadamy miesiące, gdzie organizujemy 2 razy więcej wieczorów panieńskich niż kawalerskich. Albo wynika to z tego, że mamy przystojną obsługę, ale jednak wnioskujemy, że VR jest na tyle fajny, że zadowoli również delikatną płeć piękną. Procentowa przewaga mężczyzn została dwukrotnie przebita przez frekwencję kobiet – która stanowiła 51% łącznej liczby gości. Także drogie Panie – NIC, TYLKO WPADAĆ Z KOLEŻANKAMI LUB PARTNERAMI SKOPAĆ IM TYŁEK!

DSC017
seba-1

JAK DZIELIMY SYMULACJE?

Przyznajemy szczerze, że nie dajemy rady spisywać dokładnej listy, ponieważ aplikacje analizujemy pod każdym kątem. Ważne jest, aby była prosta, intuicyjna i ciekawa – ale do tego dawała dużo radości i emocji. Posiadamy symulacje dla każdego przedziału wiekowego, bez względu na zainteresowania – zawsze znajdziesz coś dla siebie. Są jednak aplikacje proste i te bardziej zaawansowane. Czy to pod kątem doznań jakie niosą czy z samego faktu sterowania. Nie wszystko nadaje się na pierwszy raz. Nam zależy, aby czas u nas był odpowiednio spożytkowany.

TOP 10 SYMULACJI POLECANYCH PRZEZ NAS I GOŚCI
- Możliwość obrony zamku przed natarciem orków i smoków (4 osób)
- Pojedynek lub potyczka rewolwerowa na dzikim zachodzie (1na1 lub 2na2) lub na laserowe dyski rodem z film „TRON”
- Zombi Survival – wejdź i przetrwaj jak najwięcej fal zombi
- Wyścigi samochodowe 1 na 1 (Symulator jazdy jest najintensywniejszym symulatorem u nas)
- Filmy 360* - podróż po świecie bez wstawania z fotela
- Symulacje sprawdzające Wasze lęki – sprawdzimy np. czy masz lęk wysokości, jak bardzo boisz się być sam w pokoju lub jak bardzo boisz się pająków
- Symulator lotów – dla bardziej zaawansowanych pasjonatów VR i lotnictwa
- Symulacje muzyczne – sprawdzisz jakie masz poczucie rytmu przy swoich ulubionych utworach
- Rollercoaster – bez tego nie mogłoby być prawdziwego salony Virtual Reality
- Symulatory walki – czy to na pięści czy to na broń palną, broń białą  a nawet na kulki śnieżne. Potrafi towarzyszyć niektórym symulacjom efekt zwolnionego tempa – SUPERHOT łączy wszystkie elementy walki prawdziwego wojownika.

Bez nazwxzxy-2

CZY POSIADAMY BAR Z NAPOJAMI I ALKOHOLEM?

Posiadamy pełną kartę alkoholi – nie jesteśmy typowym PUBem, ale stawiamy na proste drinki i dobre, regionalne piwko. DO DYSPOZYCJI GOŚCI SĄ 2 XBOX ONE – bo kochamy ogólnie grać i Wy też możecie tą miłość u nas przekazywać!

Canon-EOS-1300D1354
DSC_4926

CZY PO TYM SIĘ KRĘCI W GŁOWIE?

W zasadzie można odpowiedzieć – to zależy. A zależy to od tego czy słuchacie nas, jak powinniście zachowywać się w świecie Virtualnym. Posiadamy stałych gości potrafiących wytrwać 2-3 godziny bez potrzeby zdejmowania gogli z głowy (chyba, że chodzi o uzupełnienie płynów). Ważne, abyś pamiętał, że jak jakaś symulacja jest za mocna dla Ciebieodpuść i powiedz nam, a znajdziemy inną, która nie będzie atakować Twojego błędnika. A MAMY W TYM DOŚWIADCZENIE.

O CZYM WARTO PAMIĘTAĆ BĘDĄC W VIRTUAL HOUSE

Jest kilka zasad, o których zawsze warto pamiętać, a podstawową jest: WSZYSTKO, CO ZOBACZYSZ W GOGLACH JEST WIRTUALNE! Staramy się zawsze dbać o Wasze bezpieczeństwo i jesteśmy z Wami przez cały czas trwania sesji VR. Na pewno warto zabrać ze sobą duży plecak dobrego humoru!

xyz-1
IMG_0583

CZY ORGANIZUJEMY IMPREZY?

Tak, jak najbardziej. Od plenerowych po te w salonie. Dla firm i osób prywatnych. Zorganizowaliśmy dziesiątki wieczorów kawalerskich i panieńskich, urodzin jak i imprez integracyjnych. W ofercie posiadamy również grilla w sezonie, aby nie siedzieć tak o pustym żołądku.

JEŻELI MACIE WIĘCEJ PYTAŃ PISZCIE DO NAS LUB DZWOŃCIE BEZPOŚREDNIO DO SALONU!

WIDZIMY SIĘ U NAS!

Stanowisk VR

12

Doświadczeń VR

90

Zadowolonych klientów

10200

Kontakt

Recenzje

Zobacz co myślą o nas inni!