Chwyć łuk i broń miasta Elfów! - Virtual House | atrakcje

Autor: VH

Strzelaj do Orków sam lub z przyjaciółmi w Virtual House

Strzelanki w wirtualnej rzeczywistości to zawsze dobra zabawa, nie ważne czy używamy pistoletów, magii lub łuków i strzał. Już od tego tygodnia dostępna jest w naszym salonie nowa gra dla fanów Fantasy i nie tylko – strzelanka z serii „Castle Defence” w której mamy do wykorzystania tylko łuk i strzały.

W tej grze walczymy z hordami orków i smoków które atakują nasze miasto. Tytuł ten oferuje tryby dla pojedynczego gracza oraz multiplayer – dzięki temu nie ważne czy przyjdziesz do naszego salonu sam czy ze znajomymi możesz się świetnie bawić. W trybie pojedynczego gracza walczymy o najlepszy wynik punktowy nie tylko zabijając tysiące orków, ale również w zależności jak to zrobimy przez tzw, „headshot” lub strzały z dużego dystansu.

Jednak największą frajdę daje wam możliwość zagrania w trybie multiplayer z przyjaciółmi ustawionymi na 4 stanowiskach w naszym salonie lub graczami z całego świata. Do dyspozycji mamy czat głosowy który umożliwia nam komunikacje i współdziałanie ze sobą.

Sam tytuł jest cały czas opracowywany i ulepszany a na kolejne aktualizacje: czekamy z niecierpliwością. Zapraszamy do Virtual House abyście przetestowali ta pozycję i sami poczuli jak to jest walczyć z orkami!

Stanowisk VR

10

Doświadczeń VR

90

Zadowolonych klientów

18932

Kontakt


    Recenzje

    Zobacz co myślą o nas inni!