_DSFa9520sa

Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego na planowany event, koniecznie weź pod uwagę to, co może zapewnić wirtualna rzeczywistość. To oryginalna atrakcja, która wzbudzi mnóstwo emocji i pozostanie we wspomnieniach na długo. Mamy aż 10 stanowisk, a każda strefa VR może przenieść Ciebie i Twoich gości do innego świata. Możesz zdobywać górskie szczyty albo będziesz bronić zamek przed groźnym smokiem. Zapewniamy blisko 100 różnych symulacji, dzięki czemu możesz wybrać to, co może zainteresować uczestników wydarzenia. Eventy VR cieszą się rosnącą popularnością – przekonaj się, dlaczego tak się dzieje!

Na jakich imprezach strefa VR jest strzałem w dziesiątkę?

Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i do firm. Ze względu na różnorodność symulacji, nasze strefy VR spodobają się osobom w każdym wieku i o różnych upodobaniach. Zapraszamy m.in. Panie, które planują wieczór panieński i szukają niezapomnianych wrażeń. Z nami mogą przeżyć podwodną przygodę i nurkować z rekinami albo odbyć lot w kosmos. Strefa VR to również propozycja dla Panów na wieczór kawalerski. Wraz z przyszłym Panem Młodym będą mogli się wcielić na przykład w średniowiecznych wojowników lub przeżyć przygodę na Dzikim Zachodzie. Wirtualna rzeczywistość sprawdzi się także podczas 18-stki i każdej imprezy urodzinowej.

A co możemy zaproponować firmom? Eventy VR są dobrze postrzegane w wielu kręgach, mogą więc wpłynąć na budowanie relacji z pracownikami, partnerami i klientami. Zapraszamy na wirtualne imprezy integracyjne, podczas których grupy pracowników będą współpracować lub rywalizować. Będą się wspinać, walczyć, latać. Ponadto posiadamy Mobilny Virtual House, więc możemy zorganizować atrakcję w dowolnym miejscu.

Profesjonalna obsługa na każdej imprezie

Wszystkim naszym Klientom zapewniamy profesjonalną obsługę. Dbamy o niepowtarzalny klimat w każdej strefie. Wystarczy skontaktować się z nami i zarezerwować termin. Resztą zajmiemy się my! Możemy doradzić, jakie symulacje będą odpowiednie i zadbamy o to, by uczestników eventu wprowadzić w odpowiedni nastrój.

Virtual reality

Stanowisk VR

10

Doświadczeń VR

90

Zadowolonych klientów

18932

Kontakt


    Recenzje

    Zobacz co myślą o nas inni!