Imprezy integracyjne VR dla firm, virtual reality | Virtual House

Integracja pracowników w firmie - bez dwóch zdań każda małe czy duże przedsiębiorstwo powinno pogłębiać i budować lepsze relacje w środku swojej organizacji. Wzajemne poznawanie się, zabawa, oderwanie się od codzienności pracy pozwala spojrzeć inaczej na osoby, które najczęściej kojarzymy tylko z obowiązkami. Imprezy integracyjne dla firm organizowane przez zespół Virtual House dają prawdziwego energetycznego kopa dla zespołów firmowych. Gwarantujemy, że takie niespotykane eventy firmowe nie odbywają się nigdzie indziej w Łodzi!

CO U NAS ZNAJDZIECIE!

W murach naszej Strefy VR czeka na Was 10 stanowisk VR i ponad 90 różnych symulacji, które pozwolą Wam doświadczać indywidualnie lub w zespole nowego wymiaru emocji, jakie niesie świat wirtualny. To już nie są zwykłe atrakcje na eventy - to nowa, ciekawa forma spędzania wolnego czasu!

Na 200m2 pozwolimy Wam:

  • wspinać się po górach - gwarantujemy nogi z waty!
  • przeżyjecie lot w nieważkości - to koniecznie trzeba sprawdzić!
  • walczcie na miecz i tarczę niczym średniowieczni rycerze!
  • walczcie na laserowe dyski lub bawcie się przy aplikacjach muzycznych!
  • ścigajcie się ze sobą na torach całego świata!

… jest tego wiele!

21
23

 

BAWCIE SIĘ RAZEM!

Odpowiednio dobrane atrakcje na eventy firmowe pozwalają na wykorzystanie elementów budowania zespołu (team-building) bezpośrednio podczas zabawy. Sprawdzicie, kto jest najlepszym liderem przy wspólnej obronie zamku lub jak współpracujecie ze sobą w dwuosobowych zespołach w potyczkach rewolwerowych. Eventy, imprezy, ciekawe pomysły i odjechane symulacje - to nasza specjalność!

PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Jako organizator imprez firmowych, bardzo zwracamy uwagę na jakość obsługi. Animatorzy Virtual House mają świetnie opanowane symulacje oraz posiadają wiedzę na ich temat. Przez cały okres trwania zabawy dbają o Was i tłumaczą wszelkie nieścisłości - abyście mogli oddać się czystej zabawie!

24

 

BAR - SCHŁODZI WASZE EMOCJE!

W naszym salonie znajdziecie też bar z napojami wyskokowymi i tymi nieco spokojniejszymi - jest przy czym się zrelaksować i uspokoić emocje po wirtualnej przygodzie. W przestrzeni barowej dostępne są również 2 konsole xBox One, z których różnie możecie korzystać do woli!

 

Jeżeli szukacie firmy, której specjalizacją jest organizacja imprez dla firm - skontaktujcie się z Virtual House, a zapamiętacie tą imprezę pracowniczą na długo!

 

22

Z naszych usług korzystają zarówno korporacje, jak i małe, lokalne firmy.

Skontaktuj się z nami - przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Do zobaczenia w Virtual House!

Stanowisk VR

10

Doświadczeń VR

90

Zadowolonych klientów

18932

Kontakt


    Recenzje

    Zobacz co myślą o nas inni!