Integracja pracowników w firmie - bez dwóch zdań każda małe czy duże przedsiębiorstwo powinno pogłębiać i budować lepsze relacje w środku swojej organizacji. Wzajemne poznawanie się, zabawa, oderwanie się od codzienności pracy pozwala spojrzeć inaczej na osoby, które najczęściej kojarzymy tylko z obowiązkami. Imprezy integracyjne dla firm organizowane przez zespół Virtual House dają prawdziwego energetycznego kopa dla zespołów firmowych. Gwarantujemy, że takie niespotykane eventy firmowe nie odbywają się nigdzie indziej w Łodzi!

CO U NAS ZNAJDZIECIE!

W murach naszej Strefy VR czeka na Was 10 stanowisk Virtual Reality, ponad 70 różnych symulacji, które pozwolą Wam doświadczać indywidualnie lub w zespole nowego wymiaru emocji, jakie niesie świat wirtualny. To już nie są zwykłe atrakcje na eventy - to nowa, ciekawa forma spędzania wolnego czasu!

Na 200m2 pozwolimy Wam:

  • wspinać się po górach - gwarantujemy nogi z Waty!
  • przeżyjecie lot w nieważkości - to koniecznie trzeba sprawdzić!
  • walczcie na miecz i tarczę niczym średniowieczni rycerze!
  • walczcie na laserowe dyski lub bawcie się przy aplikacjach muzycznych!
  • ścigajcie się ze sobą na torach całego świata!

… jest tego wiele!

21
23

BAWCIE SIĘ RAZEM!

Odpowiednio dobrane atrakcje na eventy firmowe pozwalają na wykorzystanie elementów budowania zespołu (team-buildingowego) bezpośrednio podczas zabawy. Sprawdzicie, kto jest najlepszym liderem przy wspólnej obronie zamku lub jak współpracujecie ze sobą w dwuosobowych zespołach w potyczkach rewolwerowych. Eventy, imprezy, ciekawe pomysły i odjechane symulacje - to nasza specjalność!

PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Jako organizator imprez firmowych, bardzo zwracamy uwagę na jakość obsługi. Animatorzy Virtual House mają świetnie opanowane symulacje oraz posiadają wiedzę na ich temat - czy są intensywne czy mniej wymagające. Przez cały okres trwania symulacji, dbają o Was i tłumaczą wszelkie nieścisłości - abyście mogli cali oddać się tylko zabawie!

24

BAR - SCHŁODZI WASZE EMOCJE!

Do dyspozycji dajemy bar z napojami wyskokowymi i tymi nieco spokojniejszymi - jest przy czym się zrelaksować i uspokoić emocje po wirtualnej przygodzie. W najbliższym sąsiedztwie dostępne są również 2 konsole xBox One, z których różnie możecie korzystać do woli!

 

Jeżeli szukacie firmy, której specjalizacją jest organizacja imprez dla firm - skontaktujcie się z Virtual House, a zapamiętacie tą imprezę pracowniczą na długo!

 

22

Z naszych usług korzystają firmy: Mobica, Fujitsu, mBank i inne duże firmy!

Czas na Ciebie i Twoją ekipę firmową!

Do zobaczenia w Virtual House!

Stanowisk VR

10

Doświadczeń VR

90

Zadowolonych klientów

18932

Kontakt


    Recenzje

    Zobacz co myślą o nas inni!