Jeśli nie spodziewasz się prezentów to u nas go dostaniesz! Dla każdego solenizanta -30% od wejściówki do strefy vr. Jeśli jednak chcesz się bawić razem z rodziną i znajomymi zorganizuj imprezę właśnie w Virtual House

 

abstract-banner-png-6

Salon VH naszpikowaliśmy najlepszą technologią wirtualnej rzeczywistości jaką widział świat, która pozwoli bawić się Wam indywidualnie, ale także w grupie znajomych. To wszystko po to, aby wszystko, co Was tu spotka robiło piorunujące wrażenie! Będzie to prawdziwy i oryginalny prezent urodzinowy! W towarzystwie profesjonalnej i przyjaznej obsługi, zanurzycie się w inny świat, a przygodę jaką będziecie chcieli przeżyć - wybierze każdy z Was! Krótko mówiąc - to idealna sala na urodziny, ponieważ organizacja zabaw na tego typu imprezy to nasza specjalność.

13
12

Na naszej stefie VR, czeka na Was ponad 70 symulacji od strasznych po zabawne, od wprawiających w osłupienie po te zachwycające. Dla przykładu, możecie:

  • Zdobywać szczyty gór a nawet wspinać się w Grand Canyonie w USA
  • Będziecie mogli rywalizować na miecz i tarcze, rewolwery czy laserowe dyski (1vs1 lub 2vs2)
  • Będziecie mogli współpracować (do 4 osób jednocześnie) w obronie zamku przed orkami i smokami lub próbując przetrwać w świecie ZOMBI
  • Możecie siąść za sterami najpotężniejszych maszyn wyścigowych lub samolotów bojowych!
  • Przeżyjecie podróż po całym świecie lub wystrzelimy Was poza naszą planetę!
  • Aplikacje muzyczne, które zaangażują Wasze kończyny w rytmiczną zabawę!

Ale to nie wszystko - przez całe przyjęcie urodzinowe do dyspozycji Waszej jest bar, będący idealnym miejscem na wspólne zjedzenie urodzinowego tortu i wypicie szampana! Bar wyposażony jest w różnego rodzaju napoje - od wyskokowych po te nieco słodsze i spokojniejsze. W ścisłym sąsiedztwie baru są również dwie konsole xBOX One, z których możecie korzystać do woli!

14

Na pewno nikt przed Tobą nie miał takiego oryginalnego pomysłu na urodziny! Zaskocz rodzinę i znajomych i skontaktuj się z nami!

Stanowisk VR

10

Doświadczeń VR

90

Zadowolonych klientów

18932

Kontakt


    Recenzje

    Zobacz co myślą o nas inni!