Nie wiesz, gdzie iść na kawalerski ani jak go zorganizować? Ma być oryginalny i powalić kolegów na łopatki? Albo szukasz idealnego prezentu dla pana młodego, który pozwoli mu się wyszaleć przed weselem? DOBRZE TRAFIŁEŚ!

 

To my organizujemy najlepsze wieczory kawalerskie w Łodzi! Virtual House to miejsce, w którym rządzą gry w świecie wirtualnym, o których nie mieliście pojęcia! Wpadajcie do nas, a zrealizujemy Wasze pomysły na kawalerski w najbardziej męskim stylu!

Atrakcje i zabawy na wieczorach kawalerskich, jakich u nas doświadczysz, mają klimat, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Nasza ekipa wie, jak "rozerwać" pana młodego przed jego ostatnimi “dniami wolności”. Na tej imprezie przyszły mąż zapomni, że już za chwilę, już za momencik będzie musiał całe szaleństwo ograniczyć.

3
4

W Virtual House poznacie rzeczywistość wirtualną! Będziecie rywalizować lub współpracować, by osiągnąć cel czy indywidualnie pokonywać przeszkody, wyzwania i walczyć z wyobraźnią. Możemy powiedzieć, że organizując u nas wieczór kawalerski, dostaniesz wszystko to, co inni oferują w kilku miejscach. Być może myślałeś o:

Paintballu ? - U nas stoczycie pojedynki na dzikim zachodzie, jednak bez siniaków.
Gokartach ? - U nas siądziesz za sterami bolidu Formuły A lub innej sportowej bryki i odbędziesz wyścig na torze Silverstone lub Le Mans
Strzelnica ? - U nas bronić będziesz zamku przed atakiem smoków, orków i trolli - dyspozycji masz łuk i czary lub będzie rywalizować w pojedynkach rewolwerowych
Ścianka wspinaczkowa ? - U nas będziesz wspinał się w Grand Canyon w USA.
Porwanie Pana Młodego ? - Rozrywka nasza jest tak porywająca, że Pan Młody nie będzie chciał stąd wyjść!

Dodatkowo w naszym salonie znajduje się Bar, gdzie można ostudzić swoje emocje chmielowym napojem, lub klasyczną wodą ognista lub whisky, która na pewno umili pobyt w wirtualnym świecie.

Jeśli zamierzasz zorganizować dobry wieczór kawalerski to tylko z nami!

Stanowisk VR

10

Doświadczeń VR

90

Zadowolonych klientów

18932

Kontakt


    Recenzje

    Zobacz co myślą o nas inni!