Organizacja 18-tych urodzin z gogle VR, wirtualna rzeczywistość

Nie wiesz gdzie zorganizować odjechane 18 urodziny pełne różnego rodzaju emocji, gier oraz zabaw w gronie swoich najlepszych znajomych? Idealną alternatywą dla oklepanej sali na osiemnastkę jest wynajęcie lokalu Virtual House!

Organizacja 18 urodzin to nasza specjalność! Czeka na Was 200m2 idealnego miejsca na imprezę — naszpikowanego najnowszą technologią do wirtualnej rzeczywistości. Najnowocześniejsze gogle czekają, aby założyć je na Wasze oczy i przenieść Was do innego świata. Do dyspozycji jest ponad 10 przeróżnych stanowisk Virtual Reality oraz przeszło 70 różnych symulacji.

IMG_0833
DSC_4997

Coś dla każdego!

Małe są szanse, że ktokolwiek kto do nas przyjdzie, nie znajdzie tu czegoś dla siebie. Wspinaczki wysokogórskie, aplikacje muzyczne, które poruszą Wasze biodra i ręce do rytmicznej zabawy, aplikacje podróżnicze, symulator lotu — możemy wymieniać bez końca!

A może walka dwóch na dwóch?

Nasz salon nastawiony jest na rozgrywkę multiplayer. Dzięki temu razem ze znajomymi możecie stoczyć pojedynki np. na miecz i tarczę lub walczyć w zespołach dwuosobowych między sobą m.in. w potyczkach rewolwerowców!

Chcecie działać w zespole?

Brońcie zamku przed atakiem orków, smoków i wielkich trolli, jedźcie razem na starej i skrzypiącej kolejce górskiej lub przeżyjcie razem natarcie ZOMBI!

Virtual House to idealny lokal na osiemnastkę. To miejsce na 18 urodziny oprócz świetnych gier ma strefę barową, gdzie możesz uczcić osiągnięcie pełnoletności szampanem i pysznym tortem Do tego posiadamy dwie konsole xBOX One, na których możecie grać do woli!

DSC_4824

DO ZOBACZENIA W VIRTUAL HOUSE!

Stanowisk VR

10

Doświadczeń VR

90

Zadowolonych klientów

18932

Kontakt


    Recenzje

    Zobacz co myślą o nas inni!