Autor: VH

DZIEŃ DZIECKA W TYM ROKU BYŁ NIEPOWTARZALNY I PRZYNIÓSŁ DUŻO NOWYCH WRAŻEŃ – A TO WSZYSTKO PRZY WSPÓŁPRACY  MONOPOLIS I VIRTUAL HOUSE!

Mieliśmy małe obawy, czy tak duża impreza nie przyniesie nam dużych problemów technicznych. Z początku, opór stawiała grubość ścian i połączenie z internetem – jednak z tym sobie bardzo szybko poradziliśmy. 7 dostępnych stanowisk przez okres 6 godzin pozwoliło ponad 200 osobom zobaczyć co to jest prawidzwy VR! Cieszyło nas bardzo, że odwiedzający nas goście nie mieli żadnych oporów aby wspinać się po skałach, ciąć owoce albo jeździc wirtualnymi samochodami. Co więcej – Ci którym brakował nóżek aby dosięgnąć do pedałów, znajdywali wsparcie w swoich kochanych rodziach.

STARY HISTORYCZNY BUDYNEK, NOWA HISTORYCZNA TECHNOLOGIA – TO DA SIĘ ZROBIĆ.

Kawałek opuszczonego budynku z dostępem do prądu wystarczy na stworzenie niepowtarzalnego miejsca i urozmaicenia niejednego wydarzenia. Jeżeli jesteś zainteresowany stworzeniem na swoim wydarzeniu przestrzeni poświęconej najlepszej rozrywce w Virtualnej Rzeczywistości – skontaktuj się z nami!

ZOBACZCIE JAK BAWILIŚMY SIĘ NA DNIU DZIECKA W MONOPOLIS!

Stanowisk VR

10

Doświadczeń VR

90

Zadowolonych klientów

18932

Kontakt


    Recenzje

    Zobacz co myślą o nas inni!