Autor: VH

O salonie wirtualnej rzeczywistości „Virtual House” w Łodzi słyszałam jakiś czas temu, jednak wydawało mi się, że nie jestem zwolenniczką tego typu rozrywki, dlatego moja reakcja na temat odwiedzenia salonu nie była błyskawiczna. Jednak przekonał mnie innowacyjny pomysł na stworzenie takiego miejsca i możliwość spędzenia czasu w zupełnie inny sposób niż dotychczas. Poza tym w salonie jest bar, więc niewiele myśląc, znalazłam w głowie alternatywę, jeśli zapewniona rozrywka faktycznie nie przypadnie mi do gustu.

Zaskoczyłam się już pozytywnie od samego przekroczenia progu VH, gdyż atmosfera, która panuje w salonie jest wyśmienita, a obsługa niezastąpiona! Dlatego też z przyjemnością udałam się do strefy rozrywki, w której znajdują się różnorodne symulacje. Ale zaraz… Przecież ta rozrywka miała nie być dla mnie ?! Pierwszy raz w życiu miałam na sobie gogle VR, o których słyszałam już wcześniej, ale moje komentarze były zawsze takie same, bo przecież to tylko okulary więc niemożliwe jest, abym w pełni przeniosła się w wirtualny świat, zapominając o rzeczywistości. Od tej pory wiem, że jeśli czegoś nie doświadczysz, to tak naprawdę, nic o tym nie wiesz. I wtedy właśnie się zaczęło!

Doświadczyłam mnóstwo atrakcji, które przeniosły mnie w zupełnie inny wymiar, zdecydowanie lepszy wymiar! Chłopaki mają mnóstwo atrakcji, między innymi wspinaczkę, kolejkę górską, jazdę samochodami, strzelanie z łuków, czy rożnego rodzaju  filmy 360 stopni poczynając od horrorów, aż do relaksujących przestrzeni. Oczywiście nie byłam w stanie skorzystać z nich wszystkich, ale na pewno mnie to nie ominie, bo planuje regularne powracanie do tego miejsca.

Emocje, których tam doświadczyłam są niepowtarzalne i tak samo realnie je odczułam. Nigdy w życiu nikt by mnie nie zmusił do skorzystania z kolejki górskiej, ale dzięki VH przełamałam swój strach, który diametralnie przeobraził się w poczucie adrenaliny, które pokochałam ! Wspinaczka górska, przy której miałam chwilę zwątpienia i chciałam zdjąć okulary, to także coś wspaniałego, a jazda autem? Od tej pory żadna droga nie jest mi straszna! Trudno to wyszczególnić, bo każde odczucie było pozytywne i bardzo realne, a do niedowiarków z czystym sumieniem, mogę powiedzieć, iż wystarczy chwila, aby totalnie zanurzyć się w wirtualnym świecie, zapominając o codzienności. To zdecydowanie najlepsza forma rozrywki w Łodzi, bo zapewnia przeżycia, które pozostają na zawsze.

Zawsze stroniłam od gier, bo zakładałam, że to zabawa dla facetów, ale po przekroczeniu salonu VH – obaliłam swoją koncepcję. Pamiętacie jak na początku napisałam, że wydawało mi się, iż nie jestem zwolenniczką tego typu rozrywki? Właśnie! Wydawało mi się, gdyż po doświadczeniu w salonie wirtualnej rzeczywistości w Łodzi, jestem pewna, że ta forma rozrywki jest stworzona dla mnie i dla wszystkich, którzy pragną zaznać czegoś wyjątkowego !

 

Stanowisk VR

10

Doświadczeń VR

90

Zadowolonych klientów

18932

Kontakt


    Recenzje

    Zobacz co myślą o nas inni!