Organizacja eventów zewnętrznych - obsługa targów | Virtual House
z
CHCESZ UROZMAICIĆ WYDARZENIE KTÓRE ORGANIZUJESZ O NAJNOWSZĄ TECHNOLOGIĘ WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI? CHCESZ UMIEŚCIĆ NA SWOIM STOISKU ELEMENT ROZRYWKOWY PRZYKUWAJĄCY UWAGĘ? TO TEŻ NASZA SPECJALNOŚĆ!

Wirtualna Rzeczywistość świetnie wpasowuje się w stoiska targowe, jako element przyciągający uwagę gości i ściągający ich na stoisko. Do dyspozycji zawsze przydzielamy osobę, która pomaga w obsłudze sprzętu oraz tłumaczy jak to działa – dzięki temu nie musicie martwić się o sprawy techniczne. Wszystko to bierzemy na siebie!

Virtual House na Twojej imprezie: 

Jesteśmy obecni na wielu imprezach firmowych jak i targach w każdej branży. Naszym doświadczeniem, energią oraz wiedzą gwarantujemy najwyższy poziom w branży Virtual Reality. Posiadamy 10 stanowisk, które możemy przetransportować w każde miejsce w Polsce. Obsługujemy imprezy urodzinowe, imprezy okolicznościowe, targi i prezentacje firmowe, eventy plenerowe i pikniki, eventy firmowe i meetingi biznesowe – nie stawiamy sobie ograniczeń!

Odwiedziliśmy Łódź Dribbble Meetup, Akademie Online, Turniej Bowlingowy w kręgielni GRAKULA, dni studenta Uniwersytetu Łódzkiego, wspieramy wiele zewnętrznych eventów firmowych oraz wiele pikników tematycznych… jesteśmy wszędzie, gdzie nas potrzebują i daje nam to wiele radości – Bartosz Gajdziński, jeden z założycieli Virtual House.

Mobilny Virtual House:

Imprezy plenerowe oraz pikniki nie są nam już straszne! Posiadamy opcję wynajęcia namiotu o powierzchni 50m2 w niepowtarzalnym nowoczesnym stylu oraz z niepowtarzalnym klimatem w jego wnętrzu. Zostanie on naszpikowany najlepszej klasy sprzętem Virtual Reality dostępnym na rynku. Pozwala nam to stawić czoła warunkom pogodowym, a Mobilny Virtual House może zostać rozstawiony w szczerym polu i dawać tyle samo radości co jego stacjonarny odpowiednik w centrum Łodzi!

 

Kontakt


  Stanowisk VR

  10

  Doświadczeń VR

  90

  Zadowolonych klientów

  18932

  Recenzje

  Zobacz co myślą o nas inni!