Organizacja imprez integracyjnych i firmowych | Virtual House
z

SZUKASZ NIEPOWTARZALNEGO I KLIMATYCZNEGO MIEJSCA NA IMPREZĘ, NASZPIKOWANEGO NAJNOWOCZEŚNIEJSZĄ TECHNOLOGIĄ VIRTUAL REALITY? STRZAŁ W 10 – TO WŁAŚNIE VIRTUAL HOUSE.

Organizujemy wiele imprez wewnętrznych na wszelkie możliwe okazje. Wspieraliśmy już duże imprezy integracyjne dużych firm jak i mniejsze teamy firmowe przychodzące do nas po nowy sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi i współpracownikami. Jest to nowa forma rozrywki, aktywna i pobudzająca do działania dająca możliwość rywalizacji ze znajomymi. W ofercie posiadamy bar z napojami wyskokowymi i tymi bez procentów.

ORGANIZUJEMY:
 

URODZINY – imprezy urodzinowe to jedyna okazja, aby spędzić je w gronie swoich znajomych i bliskich, a do tego w wyjątkowym miejscu. Nasz salon spowoduje, iż nie zapomnicie tej imprezy do końca waszych dni! Czas, który u nas spędzicie minie w mgnieniu oka, a znajomi jeszcze długo będą wspominać Twoją imprezę.

 

WIECZORY PANIEŃSKIE – niepowtarzalne imprezy dla Pań w świecie wirtualnym, z dużą ilością emocji i radości. Posiadamy aplikacje w których nawet 4 z Pań mogą jednocześnie współpracować lub rywalizować w świecie wirtualnym! Obrona zamku, walka na laserowe dyski, a może pojedynek rewolwerowy? To tylko kilka opcji jakie mamy w ofercie!

 

WIECZORY KAWALERSKIE – niepowtarzalne imprezy dla Panów w świecie wirtualnym, z dużą ilością rywalizacji i ducha walki. Posiadamy aplikacje w których nawet 4 Panów może jednocześnie współpracować lub rywalizować w świecie wirtualnym! Wyścigi samochodowe, strzelaniny – to zawsze sprawdza się w męskim gronie! Atrakcje dedykowane pod wieczory kawalerskie są tu niezbędne!
IMPREZY FIRMOWE – jedyne w swoim wydaniu spotkania integracyjne są naszą specjalnością. Mamy za sobą już wiele imprez firmowych z elementami team-buildingu. To u nas pracownicy nie dość, że poznają swoje mocne strony, współpracują i rywalizują – to przede wszystkim spędzają wyśmienicie czas!

Kontakt


  Stanowisk VR

  10

  Doświadczeń VR

  90

  Zadowolonych klientów

  18932

  Recenzje

  Zobacz co myślą o nas inni!