Virtual House - jedno miejsce, wiele przygód! - Virtual House | atrakcje

Autor: VH

Jedno miejsce, wiele przygód.

Virtual House to jedyne i niepowtarzalne miejsce na rozrywkowej centralnej mapie Polski. Jest to miejsce, w którym zetkniecie się z najnowszą technologią Wirtualnej Rzeczywistości. Do dyspozycji jest 10 stanowisk dedykowanych pod różne rodzaje rozrywki. Możecie spotkać u nas aplikacje od spokojnych i relaksujących po jeżące włosy na głowie oraz takie przeznaczone dla najmłodszych osób. Każdy, kto nas odwiedza nie spodziewa sie tego, co czeka go po otwarciu naszych drzwi do strefy Virtual Reality.

Już po przekroczeniu naszego progu, spodziewać możecie się zupełnie niepowtarzalnego klimatu.

Salon podzielony jest na 4 strefy tematyczne, tworzące spójną całość pod względem tego, co możemy tu doświadczyć. Na ścianach widnieją prace w formie graffiti realizowanie przez łódzkie StandART Studio. Pierwsza z nich to strefa kosmiczna, w której spodziewać możemy się klimatu rodem ze statku kosmicznego. Aplikacje, które znajdziecie w tej sali są nawiązujące do przestrzeni kosmicznej (walka, latanie w kosmosie).

To tutaj możecie ścigać się na torach całego świata najszybszymi samochodami.

Jeden z pokoi charakteryzują dwa fotele racingowe, wraz z kierownicami i pedałami, które pozwalają na ściganie się ze sobą na torach całego świata. Na ścianach znajdziecie wiele ciekawych prac związanych z wyścigami, nie tylko samochodowymi. Kładziemy nacisk na tytuły multiplayer, abyście mogli w gronie znajomych walczyć między sobą. Rywalizacja odbywa się na wielu płaszczyznach, ale najlepszy efekt tworzy wspólne zanurzenie się w jedną sytuację. Czy to kooperacja czy rywalizacja – powoduje skok adrenaliny!

Nie jest ważne ile masz lat, czy jesteś kobietą czy mężczyzną – nie musisz być fanem gier!

Posiadamy aplikacje przeznaczone dla każdego przedziału wiekowego a aplikacje przez nas dobierane są łatwe, proste i przyjemne. Dobieramy je tak, abyście mogli godzinami spędzać czas w Wirtualnej Rzeczywistości. Jeżeli posiadacie obawę przed nową technologią – przyjdźcie i sprawdźcie to na własnej skórze. Doświadczenie to nie ucieknie Wam łatwo z pamięci – istnieje duże prawdopodobieństwo, że do nas wrócicie na kolejną porcję prawdziwych wirtualnych emocji!

Nic nie daje takiej radości, jak możliwość zatopienia się w wirtualny świat razem ze znajomymi!

Jako jedną z największych atrakcji w naszym salonie jest możliwość przeniesienia do świata wirtualnego nawet 4 osobową grupę znajomych, którzy mogą rywalizować i współpracować w dwóch różnych symulacjach. Bardzo zależy nam na tym, aby tytułów multiplayer było jak najwięcej! 67% osób najlepiej ocenia symulacje gdzie mogą uczestniczyć w nich razem!

VR dla najmłodszych

Nasz salon gwarantuje rozrywkę dla najmłodszych. Rekordzista to 3-letni Jasio, który przeżył przygodę z virtualnym królikiem. Posiadamy symulacje kolorowe, bajkowe oraz animowane filmy 360* jak i aplikacje pozwalające młodym osobom wcielić się w przeróżne role. Możemy odwiedzić wirtualny pokój zabawek, albo pobawić się w czarodzieja. To tylko namiastka tego co nasze najmłodsze pokolenie może spotkać pomiędzy murami naszego salonu!

Podobne artykuły

Stanowisk VR

10

Doświadczeń VR

90

Zadowolonych klientów

18932

Kontakt


    Recenzje

    Zobacz co myślą o nas inni!