Nasza strefa VR na 8 - 9 czerwca – Targi DeHeus – Sielinko (koło Poznania)
Data dodania: 29 czerwca 2018, Autor: VH

W dniach 9-10 czerwca odbyły się XXV Wielkopolskie Targi Rolnicze, I Regionalna Wystaw Zwierząt Hodowlanych oraz Dni Pola w powiecie nowotomyskim w Sielinku, zorganizowane przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu. Wystawa została przygotowana przy współpracy z ośrodkami doradztwa rolniczego z różnych województw.

Braliśmy udział w tym wydarzeniu i zapewnialiśmy duża atrakcję firmy De Heus. Na ten event zabraliśmy ze sobą nasz namiot, w którym zamieściliśmy 4 stanowiska VR. Zdecydowanie udało nam się przenieść do tego pomieszczenia klimat z naszego salonu w Łodzi ! 3 stanowiska były przeznaczone symulacjom rozrywkowym, a na jednym prezentowaliśmy wirtualną oborę, którą jakiś czas temu wykonaliśmy dla producenta De Heus (jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tego projektu zapraszamy na http://vhsoft.pl/dehaus/).

Kolejka do naszego namiotu nie miała końca, a w głównej mierze była ona zajęta przez dzieci, które zachwycił wirtualny świat. Uwielbiamy energię bijącą od najmłodszych i ich uśmiech, do którego mogliśmy się przyczynić. Przeżyliśmy kolejny owocny i niezapomniany weekend, tym razem w Sielinku!

  

 

Stanowisk VR

10

Doświadczeń VR

90

Zadowolonych klientów

18932

Kontakt


    Recenzje

    Zobacz co myślą o nas inni!