Nasza strefa VR na Kongres Dealerów – Rawa Mazowiecka
Data dodania: 15 czerwca 2018, Autor: VH

5 i 6 czerwca odbył się Ogólnopolski Kongres Dealerów Samochodów w Hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej. Była to największa w Polsce  i druga w Europie impreza dla branży dealerskiej. To wydarzenie, które skupia w jednym miejscu zdecydowanie najbardziej kluczowych graczy rynku dealerskiego z całego kraju. Nasza załoga miała możliwość uczestnictwa w tym wydarzeniu 5 czerwca wspólnie z EFL Credit Agricole, na których stanowisku zapewnialiśmy rozrywkę w postaci wirtualnej rzeczywistości. Przygotowaliśmy dwa stanowiska oraz symulacje, które dostosowaliśmy do odpowiednich grup wiekowych. Zapewniona przez nas atrakcja spotkała się z aprobatą ludzi, a chętnych na zabawę VR nie brakowało! Za każdym razem, gdy po ściągnięciu gogli, użytkownik ma szczery uśmiech na twarzy, jesteśmy dumni z tego, co robimy ! Tym razem nie było inaczej !

Warto wspomnieć, iż nie byliśmy jedyną ekipą oferującą wirtualną rzeczywistość, bo na innych stanowiskach też można było się z nią spotkać. To tylko świadczy o skuteczności i racji bytu VR w dzisiejszym świecie !

W części wystawowej Kongresu zorganizowany był bankiet, który zdecydowanie sprzyjał stworzeniu w pełni integracyjnej atmosfery. Był to jeden z dłuższych eventów, na których mieliśmy możliwość uczestniczyć i zaprezentować symulacje VR, bo trwał od rana do samej nocy. Biorąc pod uwagę wydarzenie, jakim był Kongres Dealerów Samochodów i nasze uczestnictwo, możemy stwierdzić, iż było warto !

Stanowisk VR

10

Doświadczeń VR

90

Zadowolonych klientów

18932

Kontakt


    Recenzje

    Zobacz co myślą o nas inni!