Chciałbyś, aby Twój produkt był możliwy do obejrzenia przed jego wyprodukowaniem? Chciałbyś zobaczyć swój dom, budynek czy biurowiec zostanie postawiony na ziemi? Dajemy taką możliwość. Szybko i sprawnie pozwalamy Wam na przeniesie Waszych i nowo powstałych modeli 3D do świata wirtualnego. Od prostego obracanego modelu, który możemy oglądać niczym na wystawie sklepowej po całkowity i w pełni interaktywny spacer po nowo zaprojektowanym domu. Współpracujemy z firmami, które posiadają w ofercie projektowanie 3D.

Wyróżnij się i wykorzystaj VR w swoim biznesie z Virtual House!
 • Zaprezentujemy Twój produkt w wersji wirtualnej na Twoim stoisku!
  • Pokażemy razem produkt, którego jeszcze nie wyprodukowałeś
  • Przedstawimy możliwości produktu przed jego wyprodukowaniem lub bez potrzeby zabierania go ze sobą
  • Pozwolimy Ci zaoszczędzić na transporcie dużych gabarytowo produktów (łodzie, samochody, maszyny itp.)
 • Pokażemy Twoje modele 3D w świecie wirtualnym!
  • Stworzymy wirtualny pokaz Twoich prac nad modelami 3D oraz nadamy im wszelkie funkcjonalności
 • Przedstawimy Twoje projekty architektoniczne w innej wirtualnej odsłonie!
  • Zaprezentujemy efekty Twoich prac nad architektonicznymi modelami 3D w świecie wirtualnym!
  • Damy możliwość przespacerowania się po budowli, biurowcu, który jeszcze nie stoi na ziemi!

2D powoli przechodzi do lamusa - to wszystko powoduje totalna ekspansja wirtualnej rzeczywistości na rynku. Dzięki niej, możemy zobaczyć w pełni interaktywny produkt z każdą możliwą funkcjonalnością. W projekcie możemy poczuć faktyczną przestrzeń domu, drzwi mogą się otwierać, telewizory włączać a obiekty na półkach można przestawiać zgodnie z własnym pomysłem co pozwoli nam poczuć się jakbyśmy w nim byli naprawdę. W przypadku produktu np. prototypu głośnika czy innego elektronicznego urządzenia możemy stworzyć jego wirtualną wersję, która pozwoli pobawić się jego funkcjonalnościami, podnieść go, zobaczyć z każdej strony. Możliwości są nieograniczone i bez dwóch zdań tak będzie wyglądała prezentacja produktu w przyszłości!

PARTNERZY :
Sto_design studio_logo

 „Jesteśmy innowacyjnym konceptem, który specjalizuje się w profesjonalnych usługach projektowych i nietypowych efektach dekoracyjnych. Zaprojektujemy dla Ciebie wnętrze zgodnie z Twoimi potrzebami i kryteriami. Aranżując mieszkanie stawiamy na oryginalność, dlatego możesz być pewien, że Twój projekt będzie wyjątkowy. Wszystko dzięki wykwalifikowanej kadrze specjalistów, dzięki którym nie musisz martwić się o efekt końcowy!” - STO Design Studio

SKONTAKTUJ SIĘ JUŻ DZIŚ !

10

Stanowisk VR

40

Doświadczeń VR

2900

Zadowolonych klientów

Kontakt

Adres
Piotrkowska 120, Łódź
Kontakt
E-mail: hello@virtualhouse.pl Telefon: 796008334

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Recenzje

Zobacz co myślą o nas inni!