Nie masz pomysłu na Wieczór Panieński ? Szukasz oryginalnego prezentu dla Panny młodej ? Chcesz aby ta noc zapadła na długo w pamięci?

Virtual House to idealne miejsce na zorganizowanie super imprezy przedślubnej!

7

Organizujemy niepowtarzalne wieczory Panieńskie w towarzystwie najnowszej technologii i profesjonalnej obsługi! Miejsce to pozwoli Ci na przeżycie wielu przygód w jednym miejscu. Tak, to możliwe! To u nas, możemy spowodować, że będziecie śmiać się do rozpuku, lub krzyczeć ze strachu. Spowodujemy w Was zachwyt ale i niepokój. W naszym salonie razem z koleżankami wejdziecie do wirtualnego świata i będzie mogły rywalizować ze sobą ale i współpracować. Czeka na Was wiele ciekawych symulacji!

Pewnie pomyślałaś że to nie dla Ciebie... to nie jest prawda!

To, że Ty i Twoje koleżanki nie gracie w gry to nawet i lepiej - przygotowaliśmy niesamowite atrakcje na wieczór panieński. Pomyśl, że zakładamy Wam gogle i nagle stajecie na półce skalnej  ponad 150 metrów nad wodą, a Waszym zadaniem jest wspinaczka na sam szczyt góry - to nie jest gra, tutaj walczycie z własnym lękiem jak i emocjami tak realnymi, jak w prawdziwym świecie - to nie ściema! A może, spróbujecie naszych aplikacji muzycznych, gdzie pobudzimy Wasze nogi i ręce do rytmicznej zabawy? Jeżeli to dalej mało - co powiecie na najstraszniejszą przygodę w której Was czeka kontakt z zombi lub największe koszmary dzieciństwa? Brzmi strasznie - nie tylko strachem żyjemy! U nas, zachwycimy Was również podróżą dookoła świata, nurkowaniem z rekinami oraz prawdziwy lot w kosmos!

5
6

Nadal nie jesteś przekonana ?

Może przekona Cię to, że 49% odwiedzających nas gości to kobiety, a jedną z naszych specjalizacji są właśnie zabawy na wieczór panieński! Każdy na początku spotyka się z pewną obawą - dajemy Ci gwarancję rewelacyjnych przeżyć, prawdziwych emocji w wirtualnym świecie oraz to, że z wrażenia wrócicie do nas jeszcze nie raz z najbliższymi. Ponad to, w lokalu jest dostępny bar z napitkami tymi ognistymi i nie - także, jest przy czym się wyluzować lub po prostu schłodzić emocje!

Przekonaliśmy Cię?

Skoro już to czytasz - to wzbudziliśmy Twoją ciekawość na tyle, że pozostaje skontaktować się z nami i omówić szczegóły Waszej imprezy. Bez obaw zadzwoń do nas na 796-008-334 lub napisz wiadomość w formularzu kontaktowym poniżej.

Ponad 400 pozytywnych opinii na Facebooku. Taka ilość nie mogła się mylić! A wieczory panieńskie - to nasza specjalność!

DO ZOBACZENIA W VIRTUAL HOUSE!

Stanowisk VR

10

Doświadczeń VR

90

Zadowolonych klientów

18932

Kontakt

    Recenzje

    Zobacz co myślą o nas inni!