Szukasz ciekawych atrakcji dla swojej pociechy? Zastanawia Cię jak spędzić weekend w rodzinnym gronie? A może brakuje Ci pomysłu na urodziny dla dziecka, które zaskoczą wszystkich gości swoją oryginalnością?

Virtual House to idealne miejsce, łączące zdrową rozrywkę z grami i światem wirtualnym. To na naszej Strefie VR wspólnie przeżyjecie niesamowite przygody i długo będziecie wspominać ten rodzinny wypad.

Jak wygląda zabawa?

Do dyspozycji Waszej dajemy 10 stanowisk (najlepsze na świecie gogle Virtual Reality i najlepsze komputery) przygotowanych do najróżniejszych symulacji w wirtualnej rzeczywistości. W zależności od typu stanowiska, czekają na nas przeróżne wyprawy do innego świata:

 • możemy rysować w przestrzeni, tworzyć laurki i ciekawe obrazki
 • latać orłem nad Paryżem, jednocześnie zwiedzając wieżę Eiffla
 • pływać z rekinami, zwiedzać świat lub być uczestnikiem prawdziwego safari!
 • wspólnie zasiąść za kółkiem prawdziwego samochodu lub za sterem samolotu!
 • wspólnie bronić zamku przed napaścią złych orków lub toczyć pojedynki na rewolwery, niczym prawdziwy kowboj dzikiego zachodu!
 • bawić w aplikacjach muzycznych, które aktywujemy kończyny do rytmicznej zabawy
 • stań się czarodziejem, twórz zaklęcia i bądź jak Harry Potter!
 • bajki, które na telewizorze są historią - teraz można być jej uczestnikiem!

W naszym salonie dostępnych jest ponad 70 symulacji - jest w czym wybierać!

19
20

Czy to jest bezpieczne?

Tak, to jest bardzo bezpieczne - pod warunkiem stosowania się do naszych rad. Ponadto, przez cały czas trwania imprezy, na strefie dostępni są animatorzy, którzy dbają o bezpieczeństwo i dobrą zabawę przez cały czas!

Od ilu lat?

Preferowany wiek to 7-8 lat. Bariera ta wynika z faktu, iż gogle do wirtualnej rzeczywistości oraz kontrolery, które służą do przenoszenia ruchu naszych rąk - są dość sporych rozmiarów. Niestety, na podstawie naszych obserwacji dzieci poniżej 7 roku życia mają małe rączki i główki i mają problem z utrzymaniem na nich gogli lub obsługi kontrolera. Najzwyczajniej w świecie - nie sięgają do przycisków niezbędnych do zabawy.

Rodzinny weekend z dzieckiem?

Wpadaj do Virtual House - wspólnie wejdziecie do świata wirtualnego i zapomnicie o tym, co się dzieje dookoła Was. Posiadamy symulacje pozwalające przeżywać te przygody w najlepszej formie - czyli razem,w gronie najbliższych! (od 2 do 4 osób)

Zaskakujący pomysł na urodziny!

To będzie prawdziwie przyjęcie! Organizujemy wiele imprez i zabaw urodzinowych - nadszedł czas na Twoją! Do dyspozycji dajemy Wam cały salon wirtualnej rzeczywistości, pełny super sprzętu do zabawy w Virtual Reality, profesjonalną i przyjazną dzieciom obsługę jak i część barową, która świetnie sprawdza się jako miejsce do wspólnego zjedzenia tortu i wypicia słodkiego szampana! Mamy również dostępne napoje ciepłe oraz zimne, a obok stoją dwie konsole - dostępne bez przerwy dla każdego!

16
18

Twoje dziecko spędza za dużo czasu przed komputerem?

E-SPORT, który tak zaszył się wśród młodzieży, posiada swoje wady i zalety. Faktycznie, środowisko to jest obecnie profesjonalną gałęzią sportową, a wielu graczy zarabia krocie. Jednak wielu młodych, którzy spędzają całe dnie przed komputerem, zapominając o aktywności fizycznej, która tak potrzeba jest w młodym wieku. Nasz salon łączy grę z aktywnością fizyczną. To już nie jest siedzenie przed komputerem - to jest wchodzenie do tamtego świata i realna walka, dająca wiele zabawy ale i zdrowego i pomijanego przez młodych - RUCHU!

TAK WIELU NIE MOGŁO SIĘ MYLIĆ! SPRAWDŹ NASZE OPINIE!

DO ZOBACZENIA W VIRTUAL HOUSE!

Stanowisk VR

10

Doświadczeń VR

90

Zadowolonych klientów

18932

Kontakt


  Recenzje

  Zobacz co myślą o nas inni!