Nasza strefa VR na konferencji w Monopolis – Poznań
Data dodania: 15 czerwca 2018, Autor: VH

7 i 8 czerwca także był dla nas pracowity i dynamiczny! W tych dniach braliśmy udział w prestiżowej Konferencji w Poznaniu organizowanej przez ABSL – Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych. Wydarzenie to było poświęcone nowoczesnym usługom dla biznesu i jest to zdecydowanie jedno z ważniejszych wydarzeń w naszej części Europy. Tematyką wiodącą było „Poland. The place to grow.” –„Polska – doskonałe miejsce do rozwoju.”

Mieliśmy szansę uczestnictwa w tym wydarzeniu i wspieraliśmy łódzki projekt Monopolis realizowany przez firmę Virako. Przygotowaliśmy dedykowane tej tematyce trzy stanowiska VR. Jedno było poświęcone kompleksowi Monopolis, który można było zwiedzić za pomocą wirtualnej rzeczywistości i naszych niezawodnych Gogli VR. Użytkownik mógł znaleźć się w samym centrum Kompleksu i zobaczyć, jak będzie wyglądać i funkcjonować w przyszłości.

Na dwóch kolejnych zorganizowaliśmy rowerki VR – zupełna nowość w kolekcji naszego wirtualnego sprzętu! Zapewniliśmy symulacje, które wprowadziły użytkowników w zupełnie nowy – lepszy wymiar rowerowej jazdy! Wybór wirtualnych rowerków na to wydarzenie nie był przypadkowy, gdyż użytkownik miał szansę wygrać zupełnie nowy rower turystyczny! W związku z tym zorganizowaliśmy wirtualne wyścigi rowerowe poprzez dobranie odpowiedniej symulacji i oczywiście dzięki naszym świeżuteńkim rowerkom VR, które swój debiut miały na tej Konferencji!

Nasze stanowisko było perfekcyjnie przygotowane, wyglądało świetnie i zachęcało do wspólnej zabawy. Zawsze staramy się wpasować w tematykę danego wydarzenia dając z siebie 100 % i tym razem nie zawiedliśmy.  Klimat tam panujący był niezapomniany, a masę pozytywnej energii, która towarzyszyła w trakcie  trwania Konferencji, przywieźliśmy do naszego salonu !

Stanowisk VR

10

Doświadczeń VR

90

Zadowolonych klientów

18932

Kontakt


    Recenzje

    Zobacz co myślą o nas inni!